Jak można się z nami skontaktować?

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie, zadać nam pytanie, podzielić się swoją opinią lub dołączyć do naszej społeczności, możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów. ->

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy kontaktu i feedbacku. Cieszymy się, że chcesz być częścią naszego projektu. Do zobaczenia na naszym serwerze Minecraft lub transmisji na żywo!

 • Napisz do nas e-mail na adres [mail@minecraft-rhd.pl]. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej, jak to możliwe.
 • Śledź nas na Twitterze [@MinecraftRHD]. Tam znajdziesz najnowsze informacje, aktualizacje i ciekawostki o naszym projekcie. Możesz też napisać do nas wiadomość prywatną lub skomentować nasze tweety.
 • Zostaw komentarz pod tym wpisem. Chętnie przeczytamy Twoje uwagi, pytania i sugestie. Możesz też zobaczyć, co piszą inni użytkownicy i podyskutować z nimi na temat naszego projektu.

Komentarze

16 odpowiedzi na „QnA”

  1. Awatar Gman

   Data do ktorej zbieramy zgloszenia zostala zawarta w mailu wyslanym do szkol.

 1. Awatar Alex

  Mam pytanie jak mogę się zgłosić do turnieju? SP20 Gorzów Wielkopolski to moja szkoła

  1. Awatar Gman

   Do wszystkich szkól wysłaliśmy wiadomość email która zawiera link do formularza zgłoszeń, który musi wypełnić nauczyciel.

 2. Awatar Alex

  Mam pytanie jak mogę się zgłosić do waszego turnieju? SP20 Gorzów Wielkopolski to moja szkoła. Proszę o odpowiedź pod moim komentarzem

 3. Awatar SP
  SP

  Witam, mam pytanie, czy uczniowie muszą mieć płatnego Minecrafta, czy jednak mógłby być Minecraft Education?

  1. Awatar Gman

   Nie stety uczniowie muszą mieć płatnego Minecrafta z powodu bezpieczeństwa.

 4. Awatar Portal RSS

  Podziwiam za umiejętność przekazywania informacji w sposób, który nie tylko edukuje, ale również angażuje czytelnika na emocjonalnym poziomie, sprawiając, że temat staje się niezwykle bliski i istotny.

 5. Awatar SkyMay
  SkyMay

  A co robić będziemy na tym serwerze.

  1. Awatar Gman

   Wszystko co będzie działo się na serwerze mamy opisane na naszej stronie o etapach.

 6. Awatar Kubixor
  Kubixor

  Kiedy wyniki?

 7. Awatar GIN
  GIN

  Jak mamy się dogadać z innymi szkołami?!?! Jakiś discord czy grupka na whatsappie? Nie rozumiem czemu jedna szkoła nie może zrobić jednej budowli chociaż jakby były te servery na których dało by się komunikować!

  1. Awatar Gman

   Stworzyliśmy do tego dedykowany serwer na discordzie do którego link z zaproszeniem wysłaliśmy ne e-maile podane w formularzy rejestracyjnym. Ma on służyć do łatwiejszej komunikacji międzydrużynowej oraz łatwego dostępu do pomocy technicznej w razie jakichś problemów.

 8. Awatar Jakub
  Jakub

  Dzień dobry ostatnio mieliśmy zbudować budowlę średniowieczną a ostatnio w regulaminie zostało zmienione to na historyczną czyli możemy zbudować budowlę również z innych epok czy to jakiś błąd?

  1. Awatar Gman

   Dzień dobry. Regulamin przy ostatnim wydarzeniu nie był doprecyzowany, więc stworzyliśmy nową zakładkę zawierającą cały poprawiony regulamin naszego konkursu.

 9. Awatar Mrpuffer

  Czy w 2 etapie będzie można craftować i ulepszać set?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *